MAKİNA REHBERİ İLE 5 BİN FİRMAYI BİR ARAYADA

İSTANBUL – 5 bin firma adresi ve 200 ürün reklamıyla hem buluşturan, hem de kazandıran Makina Rehberi, yenilenen içeriğiyle DÜNYA Dağıtım tarafından tüm seçkin kitapevlerine ulaştırılıyor.

AjansMik Yayın Grubu tarafından ikinci kez yayımlanan Makina Rehberi, güncellenmiş içeriği ve genişletilmiş kapsamıyla sektörün tek başvuru kaynağı olmaya devam ediyor. İlki 2009 yılında yayımlanan ve büyük ilgi gören Makina Rehberi’nin yeni baskısı sektörün tüm beklentilerine yanıt verebilmesi amacıyla profesyonel bir ekibin titiz çalışmaları sonucu hazırlandı.

A’dan Z’ye tüm makina sektörünü kapsayan ve 5000 firma adresinin yer aldığı rehberin kullanımı, sektörel indeksler sayesinde oldukça kolay bir hale getirildi.

35 farklı başlık altında makine sektöründe faaliyet gösteren firmaların ayrıntılı iletişim bilgileriyle sıralandığı rehberin bir diğer önemli özelliği ise içeriğindeki reklamlarla mükemmel bir pazarlama platformu oluşturması. 200 farklı ürün reklamının yer aldığı rehber, bu yönüyle hem iletişim hem de pazarlama beklentilerine yanıt veriyor.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s