BORUSAN MANNESMANN

Borusan Mannesmann Boru, geride bıraktığı 50 yılın deneyimi ve uzmanlığı ile katıldığı 4. Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Fuarı’nın en dikkat çekici katılımcılarından biri oldu. Yapıdan otomotive, tesisattan beyaz eşyaya kadar çok sayıda sektöre ürün sağlayan Borusan Mannesmann Boru, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuardaki 252 m2’lik standında sektör temsilcileriyle bir araya gelme fırsatı buldu.

Bu yıl kuruluşunun 50. yılını kutlayan Borusan Mannesmann Boru’nun fuardaki standı da özel etkinliklere sahne oldu. Şirketin ürünlerinden tasarlanmış müzik aletleriyle gerçekleştirilen perküsyon gösterisi ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Yenilikçi ürünleriyle; Borusan Mannesmann Boru fuarın en fazla ilgi gören kuruluşları arasında yer aldı.

50 yıldır boru sektöründeki gelişmeye bir fiil tanıklık ve öncülük ettiklerini belirten Borusan Mannesmann Boru Genel Müdürü Tayfun İşeri şunları söyledi:

“Bugüne kadar sektörümüzün dev buluşmalarına sahne olan fuarlarda yer almaya büyük önem verdik. Fuarlarda 50 yıldır öncülük ettiğimiz gelişimin yansımalarını görmekten, ürün ve hizmet sunduğumuz ziyaretçilerle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yıl fuarın bizim için özel bir anlamı var. 50. kuruluş yıldönümümüzü Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Fuarı’nda ziyaretçilerimizle kutlama fırsatı bulduk. Böylelikle fuara damga vurduğumuzu söyleyebilirim. Bundan sonra da üstün kalite ve hizmet anlayışıyla rekabet gücümüzü artırarak, sektörel gelişime öncülük ederek faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”

Doğal gaz borularından, petrol borularına, su, doğal gaz ve petrol iletim hatları gibi altyapı projelerinde kullanılan spiral kaynaklı hat borularından sanayi boru ve profillerine, konstrüksiyon boru ve profillerinden, PPRC – PVC U Boru ve fittinglerine kadar, 4 bin çeşitlik ürün yelpazesine sahip olan kuruluş, standında ziyaretçilerine ürünleriyle ilgili bilgiler verdi.

“50. yılımızda katıldığımız fuarın bizim için özel bir anlamı var”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s