DEKORBORU LTD. ŞTİ.

Bilinen mevcut ince çaplı boğumlu boruların kullanım yerlerinin süsleme ve ferforje işleri olduğuna dikkat çeken Deko boru Genel Müdürü, kendi ürünlerinin et kalınlığı ve çapları itibariyle daha büyük ölçülerde olduğunu ve bu ürünlerin genellikle :
– dekoratif ve konik park bahçe sokak aydınlatma direkleri,
– dekoratif ve konik bayrak direkleri,
– dekoratif totem direkleri,
– dekoratif baba ve korkuluklar
– çelik konstrüksiyon yapı
– gıda ve tekstil sektörü için paslanmaz nervürlü borular
– balkon ve merdiven korkulukları için aluminyum nervürlu borular yapımında kullanıldığını belirtti.

Dekor boru, boru et kalınlığı 2, 2.5, ve 3 mm olan 4” (Φ 114 mm) ve 5” (Φ 140 mm) çapındaki çelik borulara, paslanmaz çelik borulara dekoratif şekil vererek yeni tip ürünleri piyasaya sürüyor.
Ürünlerinin pek çok şirketin ve kişinin işine yenilik ve estetik katacağını belirten Dekor boru Genel Müdürü Suat Temiz, Haziran 2008 itibariyle üretime başladıklarını ve ürün tanıtım faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürdüklerini söyledi.

Yaptıkları direklerin, dekoratif döküm direklere göre daha ekonomik ve uzun ömürlü, hafif fakat dayanıklı olduğunu belirten Suat Temiz, Çelik görünümlü olmaktan öte “tam bir çelik” olan bu direkler estetik görünümleri ile de farklılığını ortaya koyuyor.” dedi.

Bir çok kurum ve kuruluşlarda, kullanılabilecek dekoratif borular / direkler, çok farklı ölçülerde imal edilebilmekte. “Her bir bina, yapı, prefabrik yapı, iş yeri, park ve bahçeler için dekoratif ve konik boru imal edebiliriz.” diyen genel müdür, “Sadece iş yapmak değil, aynı zamanda eser bırakmak” parolasıyla yola çıktıklarını söyledi ve artık eskilerin yerini yeni, dekoratif, modern, estetik ve sağlam ürünlerin alması gerektiğini belirtti.

Belediyelerin son dönemlerde yaya-taşıt yolu ayrımlarında sıkça kullanmaya başladığı babalar için de, kendi ürünlerinin çok daha ekonomik ve pratik bir çözüm sunduğunu belirten yetkili, “muadillerine göre dörtte bir oranında daha hafif, kırılması olanaksız, çalınma riski çok düşük, en önemlisi de yarı yarıya daha ucuz ve iki kat daha sevimli. Her türlü renge boyanabildiği gibi daldırma galvanizleme de yapılmktadır. Bu yeni tip babaları görünce aşık olabilirsiniz.” diye sözlerine devam etti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s