MÜHENDİSLİK PROJELERİ

Enerji santralleri, boru hatları, gemi inşa, su arıtma, petrokimya, rafineri, makine imalatı, inşaat gibi sektörlere yönelik olarak her türlü borular, bağlantı parçaları, yassı ve uzun hadde mamulleri gibi çelik ürünler A dan Z ye paket olarak tedarik edilmektedir.

Metal Servis olarak 2001 yılından bu yana sektöre hizmet veriyoruz. Firmamız kurulduğu günden beri ülkemizde ve yurtdışında yüzlerce mühendislik projesine başarıyla çelik ürünler tedarik etmektedir.

Neticede vermiş olduğu iyi hizmet, sağlamış olduğu uygun fiyat, iyi kalite ve kısa teslim süresi anlayışıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış ve tercih sebebi olmuştur.  Faaliyetlerini ISO 9001 kalite güvence sistemi prensiplerine göre sürdürmektedir.

Her türlü çelikten mamul ürünler karbon çelik, alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik olarak hizmetimiz kapsamındadır.

Firmamız 2006 yılında Tuzla’ya taşınarak gemi inşa sanayine mal ve hizmet olarak yakınlaşmıştır. Tersanelere komple paslanmaz boru devreleri tedarik etmeye başlamıştır. Buradan aldığı ilhamla 2007 yılında 1”-8” arası paslanmaz dirsek ve tee üretimine başlamıştır. Böylece daha önce ithal ettiği ürünleri kendisi üretmektedir. Üretimimizi her sene yapılan İstanbul Boru Fuarında ve her iki yılda bir yapılan Düsseldorf Boru Fuarı’nda teşhir etmekteyiz. Üretimimiz hizmetlerimize güç katmaktadır.

Ayrıca yüksek alaşımlı kazan sacları, paslanmaz saclar konusunda da müşterilerimizi taleplerini karşılamaktayız.
Metal servis mühendislik projelerine çelik tedariki konusunda hızıyla, kalitesiyle, müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Sıcak hadde plaka ve rulo sac konusunda İtalyan Metinvest Trametal firmasının temsilciliğini yapmaktadır. Bu grup İtalya’da iki İngiltere’de bir fabrikasıyla toplam bir buçuk milyon tona yakın rulo ve plaka sac imalatı yapmaktadır. Kenar kesmeli veya kenar kesmesiz olarak 4-150mm arası 3250mm ene kadar üretmektedir. Standart ürünlere 4 hafta gibi çok kısa teslim süresi vermektedir. Özellikle normalize edilmiş kazan saçlarında Avrupa’daki birkaç üreticiden biridir ve rekabetçi fiyatlar verebilmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s