TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI

MMO Adana Şubemizin 2010-2011 yıllarını kapsayan 20. Çalışma Döneminde üyelerimizden aldığımız gücü, deneyim, birikim ve enerjimizle birleştirerek, mesleki sorumluluklar ile toplumsal sorumluluklarımızı, meslek alanlarımızı koruma ve genişletme çabalarıyla kaynaştırıp bütünleştirerek, yolumuza direngen bir tarzda devam edeceğiz. Üreterek büyüyen, paylaşarak gelişen, bağımsız, demokratik, özgür bir Türkiye’de bir arada yaşama çabasının savunucusu olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Adana Şube Başkanı Hüseyin Atıcı, göreve başladıktan hemen sonra eğitim programını hazırladıklarını, son bir ayda 4 ayrı kurs düzenlediklerini ifade etti. Atıcı, “Birlikte üretme, karar süreçlerinde yer alma ve birlikte yönetme anlayışı ile şubemizde katılımcı, demokratik bir işleyişi birinci önceliğimiz olarak görüyoruz. Gücünü yalnızca örgütlü üyelerinin katkısından ve üyelerinin meslek alanlarındaki çalışmaları ile şube-oda çalışmalarının bütünlüğünden alan MMO Adana Şubesi çalışmalarını ve eğitimlerini aralıksız sürdürmektedir.

Program kapsamında, 2010 yılı Gözetim Kriterleri Etkinlikleri kapsamında, Asansör Kontrol Merkezi’nden Ünsal Solmazoğlu, Asansör Sınıfı Uzman Mühendis Belgesi sahibi 35 mühendise “TSE EN 81-71 Kasıtlı Tahribata Karşı Dayanıklı Asansörler” semineri verdi.

Öte yandan, MMO Adana Şubesi tarafından Hidrolik Asansörler Semineri düzenlendi. Şube Başkan Vekili Erdal Taş’ın açış konuşmasını yaptığı Gözetim Kriterleri Etkinlikleri kapsamında düzenlenen eğitimi Asansör Kontrol Merkezi’nden Makina Mühendisi Ünsal Solmazoğlu verdi. Bir gün süreli kursa, Asansör Sınıfı Uzman Mühendis Belgesi sahibi 26 mühendis katıldı.


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s