ERKURT HOLDİNG 33. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

 

1978 yılında küçük bir atölye olarak kurulan ve bugün bünyesinde 6 şirketi barındıran Erkurt Holding 33. kuruluş yıldönümünü kutladı.

Holiday Inn Otel’de tüm çalışanlarının katıldığı kuruluş gecesinde konuşan Erkurt Holding Yönetim Kurulu Üyesi A. Kerem Alptemoçin geceye katılanlara Holding hakkında bir sunum yaptı.

Holding’e bağlı şirketlerin son 3 yıllık rakamsal değerlendirmelerini yapan Kerem Alptemoçin bu bilgileri çalışanları ile paylaştı. Küresel rekabet ile mücadele ettiklerini ve bu şartlar altında üretim yapmanın öneminin altını çizen Kerem Alptemoçin kalite ve disipline önem vererek planlı ve programlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürdüklerini kaydetti.

Kuruluş yıldönümü gecesinde bir konuşma yapan Erkurt Holding Yönetim Kurulu Başkanı A. Kurtcebe Alptemoçin ise geride kalan 33 yılın bir film şeridi gibi hafızasında kayıtlı olduğunu belirterek “Bu uzun ve zorlu yolda nereden nerelere geldik. Zaman geldi fiziki afetler ile mücadele ettik, zaman geldi ekonomik krizlerle boğuştuk. Çok şükür ki bütün bu engelleri başarı ile atlatarak bugün bulunduğumuz konuma geldik. Bu başarıda bugüne kadar katkı koyan tüm personelimizin alınteri ve emeği vardır’’ dedi.

Erkurt Holding’in kuruluşunun 33. yıldönümü kutlama gecesinde daha sonra Holding’e bağlı Formfleks, Cemre, Taysan, Erkurt A.Ş., Arma ve Bekalp şirketlerinde 25-20 ve 15 yılını dolduran personele Holding Yönetim Kurulu üyeleri ve yetkililerince çeşitli hediyeler verildi. Bu yıl Oyak Renault’un “0’’ hata ile üretim yapan yan sanayi dalında Formfleks fabrikasının “Özel Ödülü’’ne layık görüldüğünü belirten Erkurt Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alptemoçin yine Formfleks’in Anadolu’da üretim yapan ilk 500 şirket arasında olmasından dolayı son derece mutlu olduklarının altını çizerek “Erkurt Ailesi’nin tüm çalışanlarını yürekten kutluyorum. Bugünlere kolay gelinmedi. Bundan sonrada aynı azim ve inançla faaliyetlerimizi sürdürmeliyiz’’ dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s