WELCOME TO CONTROL CİTY

 

     Yıllara dayanan tecrübeyle, size bir makine üreticisi olarak yenilikçi makine tasarımlarınızı hayata geçirebilmeniz için en modern kontrol platformunu geliştirdik. Control City size merhaba demek için sabırsızlanıyor Siz de bu metropolün sınırsız imkânlarını bir an önce keşfedin. . İhtiyacınız olan kontrol çözümünü Control City’de bulacağınızdan eminiz. Buna ilaveten, basit bir PLC’den esnek hareket kontrollü yenilikçi CNC kontrollerine kadar olan geniş bir yelpazede, ihtiyacınız olan tüm otomasyon işlemlerini kapsayacak eksiksiz otomasyon sistemleri sunuyoruz. Kapsamlı kontrol portföyümüz, sisteminizin basit, güvenli ve ekonomik otomasyonu ve esnek genişleme imkânı için tamamen yeni bakış açıları getirmektedir Ayrıca sürücü, kontrolör veya bilgisayar tabanlı kontrol sistemlerinin performansı ve işlevselliği bireysel ihtiyaçlarınıza göre adapte edilebilmektedir. Control City esnekliğiyle geleceğinizi şekillendirmenizi ve uygulamalarınız için tam olarak gerekli olan kontrol çözümlerinizi yapılandırmanızı sağlar. 

Güvenle geleceğe ulaşmak 

     Control City sistem çözümleri ile her zaman güvendesiniz. Basit anlamda, uzun dönemde biz sizin güvenilir bir iş ortağınızız dahası kontrol ve tahrik teknolojilerimiz insan, makine ve parçaların ideal koruması için tüm güvenlik işlevlerini entegre etmektedir. Böylelikle makinelerin çalışma ömürleri uzamış olur ve sertifikasyon için harcamanız gereken çaba en düşük seviyeye iner. Otomasyon sistemlerimiz mevcut ileri teknoloji seviyesi sayesinde her zaman güncel kalmanıza yardımcı olacaktır. Rexroth sistem çözümlerinin gelecek için güvenli bir yatırım olmasının yanı sıra enerji açısından verimli kontrol ve tahrik sistemleri, başlangıçtan operasyona makine ve fabrikalarınızın modernizasyonuna kadar toplam sahip olma maliyetinizi belirgin ölçüde azaltma imkânı sağlar. Bu amaçla, projelendirme, operasyon ve teşhis için size tutarlı IndraWorks mühendislik ortamı ile yardımcı oluruz. Düşük döngü süresi ve enerji analiz araçları sayesinde üretim büyümesi ve enerji verimliliği sağlar. Güvenli bir geleceğe bizimle yol alın – Control City size merhaba demek için sabırsızlanıyor.

Açıklık ile sonuca ulaşmak 

     Makine üreticileri teknik ve ekonomik olarak ideal çözümler ararlar. Control City’nin açık kontrol mimarisi de seçimleri kolaylaştırır: Büyük bir şehrin modern toplu taşıma sistemi gibi hedefinize ulaşmanız için en hızlı yöntemi sunar. Açık standartlar temeline dayanan Rexroth kontrol elemanları sürekli olarak entegre ve standardize edilmiş arayüzler ile iletişim kurmaktadır. Farklı iletişim ihtiyaçlarınız, mühendislik işlemleriniz ve üçüncü parti çözümlerin basit bir şekilde entegrasyonu için ihtiyaç duyduğunuz diğer farklı endüstri standartlarını da desteklemekteyiz. Tecrübe ile başarıya ulaşmak . Büyük bir şehirde tüm olası aktiviteleri istediğiniz gibi birbirleriyle birleştirebilirsiniz. Control City de aynı prensiple çalışır. Bir makine üreticisi olarak, sektörünüze ve uygulamalarınıza özel yüksek seviyede teknik ve ekonomik çözümler sunan teknolojiler arası kontrol yetkinliğimizden yararlanırsınız. Kontrol ve tahrik teknolojilerinde 50 yıllık tecrübe ile size sektörünüze özel bireysel hizmet paketleri ve ölçeklenebilir eksiksiz çözümler önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s