BETON PARKE TAŞI MAKİNASI

 Beton parke taşı makinası (makinesi) sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir.

Günümüzde beton parke taşı makinası (makinesi)  sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını internet üzerinden yaptıklarından, deneyimsiz ve hiç bir kalite standartı olmayan firmaların üretimleri satın alındıklarında daha sonra kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik.

Ürettiğimiz  beton parke taşı makinası (makinesi)  verdiğimiz 2 senelik koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el beton parke taşı makinasına (makinesi) da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik.

Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni bir beton parke taşı makinası (makinesi) fiyatlarını ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi) fiyatlarından daha cazip hale getirdik.

Biz BEYAZLI GROUP olarak bugün internet üzerinden satılık, beton parke taşı makinası (makinesi) imalatı gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları, teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiç bir kötü sürprize olanakvermeyecek şekilde yayınlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen gösterdik.

Bütün bu çalışmalarımızın sonucunda beton parke taşı makinası(makinesi) sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi)  işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşabilir hale getirmeye sevk etmiştir.

Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi) sektörüne ait firmamızı, yeni beton parke taşı makinası (makinesi) üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK’ tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.

Günümüz firmamız hem yeni  beton parke taşı makinası (makinesi)  üretiminde BEY-SAN-MAK olarak, hem de ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi) sektörüne PRESMAC olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s